+ 48 507 093 267 - POLSKA | +48 513 791 510 говорим по рус/укр |+48 513 791 510 UKRAINA info@wpolscepraca.pl

Dla pracodawców

Pracownicy z Ukrainy i Białorusi – agencja pracy w Olsztynie

Pośredniczymy w rekrutacji osób ze wschodu. Dzięki nam zyskasz solidnych, zweryfikowanych pracowników z Ukrainy lub Białorusi i jednocześnie znacząco obniżysz koszty pracy.

Bierzemy na siebie formalności związane z uzyskaniem wizy przez przyszłego pracownika, pomagamy mu dotrzeć na miejsce i znajdujemy zakwaterowanie. Dokonujemy rejestracji oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy na czas 6 miesięcy, jak również po tym okresie.

Posiadamy certyfikaty poświadczające legalność naszych działań (zobacz tutaj).

Zadzwoń lub napisz do nas, a udzielimy Ci szczegółowych informacji.

………………………………………….

Jak to działa?

 

Cały proces zatrudnienia obcokrajowców składa się z kilku głównych etapów. Pierwszym z nich jest ocena Twoich potrzeb jako pracodawcy. Informujesz nas ilu i jakiego rodzaju pracowników potrzebujesz (z jakimi kwalifikacjami i kompetencjami). Wspólnie szacujemy koszty i ustalamy proponowane wynagrodzenie. Doradzamy w kwestii sposobu zatrudnienia (rodzaj i czas trwania umowy).

Kolejnym etapem jest rozpoczęcie rekrutacji pracowników z Ukrainy i Białorusi do Twojej firmy. Aktywnie poszukujemy najlepszych pracowników, a nasi tłumacze przeprowadzają z nimi rozmowy kwalifikacyjne. Weryfikujemy potencjalnych kandydatów pod względem formalnym, po czym wspólnie z Tobą podejmujemy decyzję o ewentualnym zatrudnieniu danej osoby.

Bardzo ważnym etapem jest zalegalizowanie pobytu cudzoziemca i jego prawa do pracy w Polsce, a więc szereg formalności, których dokonujemy. Zajmujemy się tymi sprawami od A do Z więc nie musisz odwiedzać urzędów, ani załatwiać żadnych pozwoleń.

Organizujemy zakwaterowanie i przybycie przyszłego pracownika (czy też pracowników) do naszego kraju. Finalnym etapem jest podpisanie umowy z kandydatami i w reszcie – rozpoczęcie pracy w Twojej firmie.

Chciałbyś zatrudnić pracowników z Ukrainy lub Białorusi? Zgłoś się do nas jeszcze dzisiaj!

Dane Głównego Urzędu Statystycznego wskazują, że Polacy nadal masowo wyjeżdżają za chlebem do innych państw. Coraz większa liczba rodaków zostaje na długie lata lub nawet na stałe poza granicami kraju. W związku z tym w wielu polskich firmach wyraźnie zaczyna brakować rąk do pracy. To dlatego obecnie tak bardzo są nam potrzebni solidni pracownicy z Ukrainy, Białorusi. A co będzie, jeśli w najbliższych latach utrzyma się ta tendencja do wzrostu emigracji? Wtedy bez wsparcia, np. ze strony naszych wschodnich sąsiadów polska gospodarka może ostro przyhamować.

Wyszliśmy naprzeciw zapotrzebowaniu polskich pracodawców i w ten sposób powstała agencja pracy w Olsztynie „W Polsce Praca”. W naszej bazie znajdują się chętni do pracy obywatele Ukrainy i Białorusi. Wszystkich kandydatów dokładnie weryfikujemy pod kątem wykształcenia, doświadczenia, wszelkich kompetencji i posiadanych umiejętności. Są to między innymi pracownicy przetwórstwa spożywczego, opiekunki, pomoce domowe, ale także nauczyciele, lekarze i wykwalifikowani fachowcy. Na pracę czekają np. fryzjerzy, elektrycy, kierowcy oraz pracownicy budowlani. Gastronomia, hotelarstwo czy turystyka – działamy również w tych i wielu innych branżach.

Naszą specjalnością jest profesjonalne i przyjazne pośrednictwo pracy. Pomagamy polskim pracodawcom w pozyskaniu rzetelnych pracowników ze wschodu. Z kolei pracownicy z Ukrainy, Białorusi mogą dzięki nam znaleźć ciekawą pracę w kraju nad Wisłą.

Nasze usługi są kompleksowe. Organizujemy noclegi pracownicze w Olsztynie, pomagamy w uzyskaniu stosownych pozwoleń i w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przyjazdem do Polski i z późniejszym podjęciem zatrudnienia. Tym sposobem ułatwiamy życie zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Świadczymy usługi od A do Z.

Przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Jest tylko jedna tak przyjazna agencja pracy w Olsztynie, której misją jest pośrednictwo pracy. To my! Umów się z nami na spotkanie.

Chciałbyś sprawdzonych  pracowników do pracy  w Polsce, ale obawiasz się, że nie znajdziesz tu niedrogiego zakwaterowania? Zaproponujemy Ci sprawdzonych pracowników ze Wschodu, a także noclegi pracownicze w Olsztynie.

Posiadamy 2 hostele pracownicze w Olsztynie, gdzie oferujemy około 40 miejsc noclegowych z wszelkimi wygodami – internet, telewizja satelitarna. Pokoje dwu, trzy i czteroosobowe. Lokalizacja – Olsztyn Likusy – doskonale skomunikowane z resztą Olsztyna

Oferujemy także opiekę nad pracownikami z Ukrainy i Białorusi – pomoc przy wizycie u lekarza, banku, wydziale do spraw cudzoziemców itp.

Planujesz zatrudnić osoby z Ukrainy i Białorusi, jednak nie wiesz jak wszystko zorganizować i od czego zacząć? To prostsze niż myślisz. Po prostu zgłoś się do nas!